Odwiedzający

Notki!
Witaj!
Historia zaczyna się w chwili, kiedy Święta Trójca przekracza próg Hogwartu po raz piąty, by spotkać na swojej drodze jeszcze więcej magicznych przygód, niebezpiecznych stworzeń i realnych wrogów.
Klik!

7 stycznia 2016

Księga Gości


Jeśli chcesz się czymś ze mną podzielić, zareklamować swojego bloga, czy też po prostu napisać coś niezwiązanego z opowiadaniem nie krępuj się.

18 komentarzy:

 1. Kol Mikaelson wybiera się do Mystic Falls z zamiarem zemsty. Tam jednak wszystko się zmienia. Okazuje się, że Claire Salvatore żyje. Powracają wszystkie wspomnienia. Będzie musiał postarać się o jej zaufanie. Na jaw wyjdzie pewna tajemnica z przeszłości. Jak to wszystko wpłynie na rodzinę pierwotnych? Czy obietnica zawsze i na zawsze przetrwa? Tego wszystkiego dowiecie się czytając bloga: www.important-part-of-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj!
  Serdecznie dziękuję za zgłoszenie, Twój blog został dodany do Helikonu.

  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym Cię zaprosić na moje autorskie opowiadanie Only one is brave:
  Zatrzymuję się i zamieram, bo wyczuwam teraz oddech na swoim ramieniu. Zamykam oczy pełne łez. Jego palce oplatają moją szyję. Wiem, że jest wysoki i silny. To mój osobisty strach. Pojawia się wtedy gdy najmniej się go spodziewam. Gładzi mnie po głowie, odgarnia na bok włosy. Śmieje się, tak pięknie i to sprawia, że staje się upiorem. Bo jest taki idealny. Taki niebezpieczny. Owija palce coraz ciaśniej, a mnie nie starcza czasu, by nabrać porządny oddech. Dusi mnie. Znowu.

  Może zaciekawił Cię ten fragment i zechcesz zapoznać się z resztą?
  Pozdrawiam!
  only-one-is-brave.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na 15 rozdział mojego opowiadania :)
  http://ingis-at-glacies-dramione.blogspot.com/
  PS. Powodzenia na sesji!

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym zaprosić na nowy Rozdział 001:
  „Wyśniony bohater”. Na adres WWW.autorska-strefa.blogspot.com! Życzę przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na nowo otwartą ocenialnię - konstruktywna-krytyka-blogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA NOWY 006 ROZDZIAŁ PT „KAPSUŁA CZASU” NA ADRES: www.autorska-strefa.blogspot.com !! ŻYCZĘ PRZYJEMNEJ LEKTURY.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem nowa w blogosferze, postanowiłam spróbować swoich sił w pisaniu opowiadania. Wiem, że reklama dźwignią handlu, dlatego zostawiam swój komentarz. Jeżeli znajdziesz chwilę czasu, zapraszam. Piszę opowiadanie o Hermionie i Fredzie, a tu wstawiam krótki fragment prologu:
  Ale obiecałam. Obiecałam, że nikt się nie dowie. Że – tu głos jej się załamał – że nie odejdę. A odeszłam. Nie wiem, co było cięższe. Czy to, że złamałam czyjeś serce, czy to, że wiedziałam, że popełniam ogromny błąd, czy to, że zniszczyłam wszystko.
  Zapraszam na obiecalismy.blogspot.com
  Pozdrawiam, Meryem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dotychczas myślałeś/-aś, że magia istnieje tylko w filmach i książkach? Nie wierzyłeś w czary ani inne zjawiska paranormalne? Myliłeś/-aś się! Magia, którą znasz z historii o Harrym Potterze jest na wyciągnięcie ręki! Jeśli chcesz...
  ...transmutować wrogów w szczury i inne gady...
  ...zmieniać wodę w wino...
  ...warzyć eliksiry...
  ...obcować z magicznymi stworzeniami...
  ...być Pazdanem Quidditcha...
  ...to nie czekaj dłużej, tylko zapisz się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Winsford i uwierz, że marzenia się spełniają!

  [www.winsford.xaa.pl]

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam na rozdział 4. :)
  http://ciemna-strona-dobra.blogspot.com/2016/08/4-zimnem-gaszcze.html

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam na rozdział 51!
  http://szlama-arystokrata-plan-przeznaczenia.blogspot.com/2016/08/rozdzia-51-gotowi-do-walki.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam na rozdział 51!
  http://szlama-arystokrata-plan-przeznaczenia.blogspot.com/2016/08/rozdzia-51-gotowi-do-walki.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 13. Martina jest szesnastoletnią czarownicą. List z Hogwartu dostała trzy lata wcześniej niż inni, ale będąc w trzeciej klasie stało się coś, co spowodowało, że dziewczyna musiała porzucić naukę. Nie porzuciła jednak magii. Przez wiele lat zgłębiała jej tajniki, aby w końcu powrócić i wykonać powierzone jej zadanie.
  Jaką tajemnicę skrywa? Czy kiedyś wyzna komuś prawdę?

  Serdecznie zapraszam! 🙂

  http://myownworld-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Hermiona Granger i Fred Weasley .
  On i ona.
  Sami.
  Zdani tylko na siebie.
  W wyniku nieprzewidzianego ataku Śmierciożerców, Hermiona musi uciekać, by ratować swoje życie. Jej towarzyszem zostaje Fred Weasley. Czasy są niebezpieczne, a oni w poszukiwaniach horkruksów i przyjaciół, mogą liczyć tylko na siebie. Ciągle uciekają, ich życia są zagrożone, Lord Voldemort czai się niemal na każdym kroku.
  Co z tego wyniknie?

  http://poddaje-sie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Masz ochotę na fanfick o Ginny i Zabinim? :)

  Harry Potter umarł jako Wybraniec, by ocalić całą społeczność czarodziejów.
  Umarł, zostawiając swoją ukochaną zdruzgotaną i wypaloną. Ginny Weasley wie, że już nic nie może być jak dawniej. Odcina się od rodziny, pozostawia swoje dziecięce marzenia o graniu w quidditcha i zostaje aurorem.
  Pewnego wieczora podstępem wprasza się na przyjęcie zorganizowane w rezydencji Blaise’a Zabiniego. Biuro Aurorów wysyła ją tam pod przykrywką.
  Ginny nie podejrzewa, że ten wieczór na zawsze zmieni jej życie. Dom Zabiniego pełen jest sekretów, a ich dusze błądzą w ciemności. Już niebawem obydwoje znajdą się w ramionach unicestwienia…

  http://w-ramionach-unicestwienia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Cześć!
  Administratorki Katalogu Granger zachęcają do oceniania prac w konkursie na drabble #3! Autorki pięciu prac czekają na Wasze komentarze z punktacją, ale również na głosy w ankiecie, której ostateczny wynik zadecyduje o wygranej. Czas na głosowanie jest aż do 15 lipca.
  Udzielajcie się, pokażcie, że jesteście z nami — bez Was nie damy rady!

  Link do posta z głosowaniem — klik!

  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć!
  Na Katalogu Granger z racji wakacji trwa remont! Widzimy, że Twoje opowiadanie jest zawieszone, więc trafia do odpowiedniej zakładki. :) Jeśli opublikujesz kolejny rozdział, powiadom nas o tym, a przeniesiemy blog ponownie do "aktualnych".
  Pozdrawiamy,
  Administratorki Katalogu Granger

  OdpowiedzUsuń
 18. Hej :)

  Zapraszam na http://rodzenstwopotter.blogspot.com/

  Piąty rok nauki w Hogwarcie. Młody Harry dowiaduje się nowych rzeczy o sobie i swoim przeznaczeniu. Jednak prawdziwym szokiem będzie dla niego wieść, że nie jest jedynym żyjącym przedstawicielem rodu Potterów. Gdzieś w szerokim świecie żyje Cassandra jego siostra, której największą słabością jest to, że zbyt łatwo ufa nowo poznanym ludziom oraz Connor człowiek, który ma niecodzienne poglądy odnośnie świata i wojny. Czy rodzeństwo będzie umiało znaleźć wspólny język? Czy cokolwiek będzie w stanie ich ze sobą skłócić? A może nie każdy przedstawiciel rodu Potterów musi stać po stronie Dobra? No i najważniejsze co planuje Voldemort?

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń