Odwiedzający

Notki!
Witaj!
Historia zaczyna się w chwili, kiedy Święta Trójca przekracza próg Hogwartu po raz piąty, by spotkać na swojej drodze jeszcze więcej magicznych przygód, niebezpiecznych stworzeń i realnych wrogów.
Klik!

31 lipca 2016

Powrót?

Cześć wam! Przepraszam was bardzo za to, że nie było mnie ponad pół roku (woooow :o). Pracowałam jak pszczółka przez ten czas, bo miałam obronę licencjatu w lipcu i musiałam duuużo czasu poświęcić by go napisać, potem się nauczyć kilkuset pytań itp itd.
Nie będę was zanudzać szczegółami! Bo piszę tę notkę, bo mam do was ważne pytanie...

Czy chcecie bym kontynuowała tę historię? Czy ktoś z was jeszcze jest chętny do czytania jej kontynuacji? ;) Dajcie mi odpowiedź w komentarzach, proszę :* każdy z nich jest dla mnie na wagę złota! Jestem z tych starszych blogerów, którzy zaczynali swoją karierę w 2006 roku (to już 10 lat?!) i bardzo mi zależy na feedbacku. Chcę wiedzieć czy ktoś mnie czyta, czy po prostu ktoś zabłądził tu wchodząc i szukając (nie wiem? tentacle porn? łysych jednorożców?)... czegoś. Licznik odwiedzin nie jest na tyle adekwatnym miernikiem, jak właśnie komentarze ;)

Pozdrawiam!

2 komentarze:

 1. Witaj kochana!
  Nawet nie wiesz jak się ucieszyłam, gdy zobaczyłam Twój post. Ja oczywiście chciałabym przeczytać tą historię (najpierw oczywiście przeczytam od początku, bo już zapomniałam o co chodzi w tym opowiadaniu). Czekam z niecierpliwością :)
  U mnie wieeele nowości, w wolnej chwili zapraszam do czytania :)

  Pozdrawiam serdecznie
  Arcanum Felis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ci, kochana za komentarz :*
   Przez Cursed Child znów nabrałam weny na HP i myślałam by coś dalej napisać. Chyba sama będę musiała twoje opowiadanie przeczytać od A-Z bo mnie dłuuugo nie było :(

   Buziaczki :*

   Usuń